fbpx

Başarı Hikayeleri

null

MERCEDES-BENZ TÜRKİYE

“Akredetif Laboratuvar Yönetimi ile ilgili yan sanayilere ve dış müşterilere verilen test hizmetinde numune kabul ve test süreci, bu süreçte oluşan dokümanların manuel….”

Nurcan AKBAŞ
İş Analisti

null

KARSAN

“SetXRM’in firmamıza sağladığı çok fonksiyonlu CRM çözümleri, tüm süreçleri tek platformdan kontrol etmemizi sağlamakla birlikte sürekli geliştirmeye…”

Beril ÇALIŞKAN
Sat. An. Destek Sorumlusu

Netes Kalibrasyon Laboratuvarları

“Kalibrasyon laboratuvarımızın teklif, kabul, sertifikalandırma, faturalandırma gibi A’dan…”

O.Ozan FİLİZ
Netes Kalibrasyon Laboratuvarı Müdürü

ALFRED CONCIERGE

“Alfred Concierge Hizmetleri olarak Argeset ile değerli ve verimli çalışmalar…”

Timur BAYRAKLI
Genel Müdür

null

DATANET

“Yıllardır farklı crm yazılımları ile ihtiyaçlarımıza karşılık bulmaya çalıştık. SetXRM ile tanışana kadar hiçbir yazılım, tüm ihtiyaçlarımıza cevap verememişti. En küçük geliştirmeler bile…”

Anıl YETİK
Kurucu Ortak

null

KLP KALIP 

“SetXRM ile sahada bulunan mobil satış ekiplerimiz tabletleri ile aktivitelerini, siparişlerini ve müşterilere bıraktıkları numune detaylarını girebiliyorlar. ERP programımız…”

Caner CENGİZ
Satış Müdürü

KARDEŞLER MAKİNA

“Üretim , satış ,satın alma gibi süreçlerimize yönetim bakış açısının kazandırılması , sistemli ve planlı bir şekilde ; üretimden satış ve satış sonrası işlemlere kadar her aşamayı kolay ve hızlı bir şekilde takip etmemizi sağladığınız için öncelikle teşekkür ederiz…”

Tülay ERTAŞ
Genel Müdür

null

İDEALKOÇ

“CRM için uluslararası platformlar dahil farklı sistemler üzerinde çalışmalar yaptık. Ancak, diğerlerine göre basit ve kullanımı kolay arayüzü nedeniyle SetXrm’i tercih ettik….”

Zeynep TEKİN
Destek Uzmanı

null

HONDA – AYIŞIĞI

“Ayışığı Honda olarak, müşteri odaklı çalışmakta olan bir firmayız. Bizim için müşteri memnuniyeti yaptığımız her işin ana hedefidir. Bu yüzden işletmemizin hizmet süreçlerini…”

Canan KAYAR
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

İNTERLAB

“Türk – Alman ortaklı, kurumsal yönetime sahip bir aile firmasıyız. Argeset’i 11 yıldan beri tanırız. Kullandığımız paketlerin dışında …”

Kerem Cenk CABBARAOĞLU
Genel Müdür

null

BNK GRUP

“BNK Grup olarak SetXRM’i yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. Daha önce kiraladığımız yazıcıların sözleşmelerini, son sayaçlarını ve kesilecek fatura tutarlarını farklı uygulamalar…”

Hasan GÜRCAN
Teknik Servis Müdürü

null

ROBATECH

“Şirketimizde müşteri ilişkileri ve takibi konusunda daha kapsamlı bir CRM programı edinme çalışmalarımız 2016 yılı itibari SetXrm programını edinmemizle son buldu. ….”

Hakan TANRIÖVEN
Satış Müdürü

PAEM TURİZM

“Biz SetXRM Bulut Çözümleri ile satış süreçlerimizi yönetiyoruz. Satışlarımız, müşteri bilgilerimiz, ürün listelerimiz, fatura listelerimiz vb. birçok bilgimizi SetXRM’ de tutuyoruz, Dinamik raporlama sayesinde istediğimiz türde rapor …”

Emre PAR
Genel Müdür

null

TRANSMED ESTETİK

“Daha önce dünyanın önde gelen platformlarından birini kullanmaktaydık geliştirilen yazılım ihtiyacımızı karşılayamamaktaydı. Bu yüzden….”

Kenan GÜÇLÜ
Bilgi İşlem Müdürü

null

HEMEL EMPRENYE SANAYİ

“Ahşap Dostu” yönetim felsefemiz çerçevesinde, kendi iş süreçlerimizi kağıtsız ofis ortamında yürütebilecek platform arayışındayken yollarımız Argeset ile kesişti…”

Giray HÜDAYİOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

“Bakanlık olarak 2004 yılından beri çevre mevzuatı kapsamında hizmet veren laboratuvarları yetkilendirmekteyiz.
Bu süreçte tüm laboratuvarların başvuru, değerlendirme, yerinde inceleme…”

A. Birim UĞUR
Yüksek Kimyager

null

BARIŞ İLETİŞİM

“Barış İletişim olarak 2017 yılından beri SetXRM sistemleri ile tüm müşteri ve iş bilgilerimizi kayıt altına almaktayız. Bu süreç zarfında sistem üzerinde bulunan modüller sayesinde…”

Sevinç KARACA
Operasyon Müdürü

null

ABBOTT LABORATUARLARI

“Uzun süredir hastane satışlarını takip ettiğimiz bir sistemimiz mevcuttu. Ancak güncel ihtiyaçları artık karşılayamıyordu, sistemi revize etmenin maliyeti ise çok…”

Tuncer ŞENTÜRK
Alternatif Satış Kanalları Müdürü

LOTUS ANALİZ GIDA LABORATUVARI

“SetXRM İle Laboratuvar Süreçlerimizi yönetiyoruz. Bu süreçler; Numune Kabul, Analizler, Raporlama, Laboratuvar CRM ve 17025 Kalite süreçleridir…”

Recep ŞENTÜRK
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu

null

SDM BESLENME VE DİYET ÇÖZÜMLERİ

“SetXRM Bulut Çözümleri ile alanında bir ilk olan “İtalyan Beslenme ve Diyet” Firmamızın ihtiyacına yönelik bir program oluşturduk. Bu çok kapsamlı program…”

Tuba OYTAÇ BALCI
SDM Beslenme ve Diyet Çözümleri Ülke Müdürü

null

HEDEF EVİM

“İki yıldır SetXRM ile çalışmaktayız. Çalışmaya başladığımız günden bu yana ihtiyacımız olan tüm isteklerimizi karşıladılar, güncelleştirme geliştirme….”

Süleyman GENÇTÜRK
Genel Müdür

KRAL MOTOR – YUKİ

“Şehir dışında çalışan personellerimiz günlük aktivite raporlarını ve gittikleri konumları online olarak departman yöneticilerine…”

Gökhan GENÇ

null
DENİZİN TIBBİ ALETLER VE CİHAZLAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

“Tıbbi Aletler ve Cihazlar üretimi yapan bir firmayız. Müşterilerimiz bayilerimiz, saha satış personelimiz, ürün portföyümüz, fiyat tekliflerimizden sipariş emirlerinin detaylarına kadar…”

Fırat İPEK
Kurucu Ortak

null

SINGER DİKİŞ MAKİNALARI

“SetXRM CRM Satış Yönetimi ile farklı kanallardan gelen siparişleri tek yerden yönetip, gerekli onay işlemlerinden sonra ERP programımız olan JD Edwards uygulamasına tek tuşta…”

Özgür GÜNDÜZ
Kredi Kontrolör

KOÇASLANLAR HOLDİNG A.Ş

“Koçaslanlar Holding olarak SetXRM’in esnek yapısı sayesinde şirketimize özel CRM çözümüyle bünyemizde bağlı bulunan tüm şirketlerimizde satış sürecindeki ziyaretler, telefon görüşmeleri vb.…”

Serkan ALBAYRAK
Yazılım Geliştirme Uzmanı

null
ANADOLU TELEKOM

“Programı kullanmaya başladıktan sonra iş sürecimiz çok kolay hale gelerek SetXRM sayesinde daha fazla zaman kazanıp iş akışımızda daha iyi hizmet vermeye başladık…”

Hasan KÜÇÜKAŞÇI
Kurucu Ortak

null

EMR AKADEMİ

“SetXRM sayesinde nerede olursak olalım işimizin başındayız. Verdiğimiz tüm eğitimlerin takvimi, satış ekibinin aktiviteleri, müşteri memnuniyet anketleri, eğitmenlerimizin datası…”

Emre ERMAN
Kurucu Ortak

PELİT PASTACILIK VE GIDA SANAYİ A.Ş

“İş süreçlerinin yönetimi ve dijitalleşmesi kapsamında Argeset firmasının SETXRM çözümünü 2016 yılı itibariyle kullanmaya başladık. Esnek yapısı, kolay kullanımı, gelişmiş raporlama …”

Fikret SEYHAN
Genel Müdür

null
FG EUROPE KLİMA

“FG Europe Klima Teknolojileri San.Tic.A.Ş. olarak 2015 yılından bu yana Argeset firmasının SetXRM ile tüm müşteri ve iş ortaklarımızı kayıt altına almaktayız. SetXRM’in gelişime…”

Turgut ÇINARLI
Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

null

ELVERDİ KAHVE

“SetXRM’in firmamıza sağladığı dinamik, fonksiyonel CRM çözümleri, satış ve satış sonrası teknik servis işlemlerimizi tek platformdan kontrol etmemizi sağlamakla birlikte, detaylı…”

Süleyman Turgut ÇELİK
Teknik Müdür

BVT ZEMİN KAPLAMALARI

“SetXRM kullanmaktan gayet memnunuz. Bizim için adeta geniş kapsamlı dijital bir katalog ve bilgi bankası.. Aradan aylar-yıllar geçmiş olsa bile hangi günde, kimlerle ne görüşme yapılmış…”

Batuhan AYSAL
Proje Satış

ALP ENERJİ

“Alp Enerji firması olarak 2018 yılından beri SetXRM kulanıyoruz. SetXRM dinamik yapısı sayesinde satış ve teknik servis süreçlerimizin yönetiminde, iş akış süreçlerimizde, zaman yönetimi…”

Ekrem KÖSE
Genel Müdür