Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

CEO’dan Mesaj

Argeset Yazılıma Hoşgeldiniz!

Mustafa EksiCEO'DAN MESAJ

ARGESET Yazılım 2002 yılında kurum ve kuruluşlara web tabanlı yazılım çözümleri sunmak için kuruldu. O günden bu yana 20 den fazla sektörde 200 den fazla firmaya dikey çözüm sunan yazılımlar geliştirdi.

2010 yılı itibarıyla gelişen teknolojilere bağlı olarak internet hızları arttı. Bu artışlara paralel eski yazılımların yeni platformlara taşınması ve mobil cihazlardan kullanılabilmesi gerekli olmuştur. Buna ilave olarak son yıllarda dünya genelinde yazılımcı arzı talebi karşılamamış yazılım geliştirme ve bakım maliyetleri üç kat artmıştır. Bu maliyetleri minimize etmek, müşterilerin kendi süreçlerini hiçbir yazılımcı desteği almadan yapabilmelerini sağlamak, hiçbir kuruluma ihtiyaç olmadan aylarca sürebilecek projelerini en fazla bir haftada devreye alabilecek ve hayal edemeyeceğiniz kadar fonksiyonu olan bir SaaS uygulaması geliştirdik.

Uygulamayı geliştirirken belirlediğimiz özelliklere sahip herhangi yerli bir rakip yazılımın olmadığı, Dünyada var olan rakip ürünlerin özelliklerine ilave özellikler ekleyerek, yeni ürünü geliştirdik. Geliştirme aşamasında TUBITAK TEYDEB, Sanayi Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Kalkınma Ajansı (ISTKA)'dan geliştirme, pazarlama ve satış desteği aldık. Geliştirdiğimiz SetXRM en basit CRM çözümlerden en karmaşık mühendislik çözümlerine, çok katmanlı proje yönetimlerine (Kaizen, 5S, SMED) kadar tüm platformlar için başından sonuna kadar çözüm sunabilir. SetXRM ile Personel Takip Yönetimi, CRM, MRP, Kalite Yönetimi, Bayi Yönetimi, Servis Yönetimi, Proje Yönetimi, İhale Yönetimi, Sosyal Medya yönetimi gibi süreçleri çok kısa sürede kurgulayıp takip edebilirsiniz. Ayrıca geliştirilmiş API ile her tip uygulama ile veri entegrasyonu sağlayabilirsiniz (LOGO, SAP, MIKRO, ETA, Outlook, IVR) entegre olarak çalışır.

Fikirleriniz sadece düşünce olarak kalmasın, gelin onları birlikte gerçekleştirelim SetXRM üzerinde uzman danışman kadromuz ile kurgulayıp bir hafta içinde uygulamaya başlayalım.

Dr. Mustafa Ekşi
B.Sc M.Phil Ph.D PMP

Ayrıntılı Bilgi
TurkeyEnglish