Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

Bulut CRM

Bulut CRM?

CRM programlarına talep 2000 yıllardan sonra artmış olup birçok CRM firması türemiş ilerleyen süre içinde yapmayı planladıkları işleri zamanında yapamadıkları için kapanmışlardır. Burada en önemli etken yazılım maliyetlerinin hızlı artması ve müşteri taleplerine hızlı ve ekonomik bir yaklaşımla cevap verememek olmuştur. 2010 yılından sonra internet hızlarının artması, data Center teknolojilerinin gelişmesine bağlı olarak Bulut sistemler yaygınlaşmaya başladı. Buna bağlı olarak da Bulut CRM’ler hızla gelişti. Yazılım teknolojilerinin de gelişmesine bağlı Boot strap ve HTML 5, CSS3 temel fonksiyonları kullanılarak SaaS mimarisi altında Bulut CRM geliştirildi.

Neden Bulut CRM uygulaması diye sorduğumuzda; 7x24 sürekli internet bağlantısı garantisi SetXRM de bağlantı canlı kalma oranı %100 yakındır (99.96), Bilgi güvenliği bilgiler her gün saat aralığı ile yedeklenmektedir, siber saldırılara karşı daha güvenli ortamlarda saklanırlar, internet olan her noktadan ve her cihazdan (responsive yapı) uygulamaya erişmek mümkündür. Ara yüzler ve iş akışlarını her firma yazılım şirketine bağlı olmadan istediği şekilde değiştirebilir. İstediği kadar modül, modüllere değişken, iş kuralı, şablon, formül, farklı kişiler farklı ara yüz, farklı tema, farklı dil imkanı sunar. Bu özellikler SetXRM Bulut CRM uygulamasında mevcuttur.

Bulut CRM programları ilk yatırım maliyeti olarak son derce uygundur, herhangi bir donanıma ihtiyaç duymaz, sadece kullanıcı alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Sayfaları kendi istediğiniz gibi tasarlayıp kendi iş süreçlerinize uygulayabilirsiniz. Bulut CRM Sistemleri üzerinde geliştirilmiş API’ler ile dış ortamdan her türlü veri alış verişi yapılabilir. İhtiyaç olan bilgi transferleri için Outlook, EXCEL, IVR, Telefon santralleri, SMS, Harita Entegrasyonu, Ticari Paket entegrasyonları (LOGO, LINK, MIKRO, SAP, ETA, NETSIS, Axapta) sağlanabilir.

Bulut CRM uygulamaları üç katmanlı mimari yapısı ile SaaS uygulaması olarak MVC de geliştirilmişlerdir. Arka tarafta SQL veya Oracle veri tabanı Tabular tablo yapısı oluşturularak kullanılmışlardır. Müşterileri kendi şirketlerine özgü java script ile geliştirdikleri her türlü uygulamayı sisteme entegre ederek kullanabilirler. EXCEL ve C# da kullanılan formülleri kendi tasarladıkları ekranlarda kullanabilirler. Sağlanan bu serbestlik müşterilere maliyet yönünden büyük avantaj sağlamakta zaman içinde gelişen taleplerini hiçbir ek ücret ödemeden sisteme ekleyebilmektedir. En azından SetXRM için bu şekilde çalışma geçerlidir.

En etkili CRM Programı

Crm Yazılımı

TurkeyEnglish