Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

İnteraktif CRM Çözümleri

interaktif crm çözümleriİNTERAKTİF CRM ÇÖZÜMLERİ

SetXRM ile İnteraktif CRM çözümleri uygulayabilirsiniz. CRM uygulamalarında en önemli unsur insandır buna bağlı olarak insanların davranışlarını, yaklaşımlarını, ürün ve firmamız hakkındaki görüşlerini değişik yaklaşımlar kullanarak öğrenmemiz ona göre kendi davranışlarımızı değiştirmemiz gerekiyor. Müşteriler ile birebir veya sosyal medya araçları üzerinden diyalog kurarak yapılan operasyonlara İnteraktif CRM diyoruz.
En basit anlamda ürün sattıktan sonra ardından müşteriyi arayıp ürün hakkında veya verilen servis hakkında, memnun olup olmadığını birkaç soru ile yaparak sonuçlarını sistem üzerinden analiz edebiliriz.

SetXRM üzerinde bulunan çağrı merkezi, arıza ve şikayet yönetimi, sosyal medya yönetimi modüllerini kullanarak müşterileriniz ile doğrudan iletişim kurup daha önceden ürün ve hizmetleriniz hazırladığınız mini anket sorularına cevap alabilirsiniz.

Sosyal medya da şirketiniz ve ürünleriniz hakkında yapılan yorumlar, duyurular, eleştirilerin tümü SetXRM sosyal medya bölümüne online olarak gelecektir. Bu işlem SetXRM için geliştirilen API ile sağlanmaktadır. Bu sayede kendi web sitenizden veya farklı uygulamalardan basit bir şekilde bilgi alış verişi sağlayıp kısa sürede entegrasyon yapabilirsiniz.

Her modülü birbiri ile ilişkilendirip telefon sistemleri ile IVR entegrasyonu yapabilirsiniz ayrıca Outlook entegrasyonu yaparak seçtiğiniz maillerin CRM üzerinde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Etkileşimli CRM sayesinde CRM temel amaçlarından olan; kar getirecek müşteriyi kazanmak ve uzun süre elde tutmak, kar getirmeyen müşteriyi elden çıkarmak, fazladan veya çapraz ürün satışı yapmak, müşteri tavsiyelerini değerlendirmek, bu tavsiyeler sonucunda yeni ürün veya satış politikaları üretmek mümkün olacaktır.

Sonuç olarak; ses, e-mail, SMS, web ve birebir iletişim araçlarını kullanarak, müşteri beklentilerinizi daha etkili bir şekilde hızlıca çözebilirsiniz. SetXRM çağrı merkezi modülü size interaktif CRM için tüm çözümleri sunmaktadır.

TurkeyEnglish