Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri Yönetimi CRM Hizmetleri - SetXRMMüşteri Hizmetleri Yönetimi

Rekabetin çok yüksek olduğu günümüzde mevcut müşterileri elde tutmak ve yeni müşteriler elde etmek, müşterilere sunulacak hizmetler ile doğru orantılıdır. Yani bir müşteri elde etmenin maliyeti mevcut müşteriyi elde tutmaktan beş kat daha fazla maliyetli olduğu bir gerçektir.

O nedenle mevcut müşteri profilini anlayacak çözümleri ve stratejileri ona göre oluşturmak gerekir. SetXRM de oluşturacağımız müşteri hizmetleri modülü ile gelen müşteri çağrılarını, şikayet, istek, öneri gibi gruplayıp ilgili birimlere yönlendirerek, çözülebilir. Gelen çağrıları, sosyal medya üzerinden müşterileri  şirket veya ürünleri görüşlerinizi alarak analiz eder. Çıkan sonuçlara göre aksiyonlar önerir.

Müşteri şikâyet ve isteklerini gruplayarak, en fazla şikayet alınan konuları uygulanacak çözümleri sistem üzerinde tanımlayıp hızlı çözümlere ulaşabilir

SetXRM Best Practices senaryosu, yeni satın alınan bir ürünü kaydetmek ve bu ürün için bir şikayet girmek için bir müşterinin, satıcının İnternet Müşterisi ise Self Servis olanağını nasıl kullandığına ilişkin genel prosedürü aşağıdaki gibidir.  Bu iş akışı müşteri bazlı farklılıklar gösterebilir.

Standart bir müşteri hizmetleri iş akışı senaryosu aşağıdaki adımlardan oluşur:

  • Müşteri, satıcının E-Ticaret İnternet Müşterisi Self Servis sitesinde oturum açar.
  • Müşteri yeni satın alınan bir ürünü kaydeder. Ürün kayıt işlemini telefon ile arayarak da yapabilir. Ürün kayıt işlemi yapıldıktan sonra müşteri şikayetini veya talebini telefon veya web üzerinden yapabilir. Müşteri şikayet yaratırken, garanti bilgilerini gözden geçirebilir. Gerekli tüm verileri girdikten sonra, şikayeti gönderir veya bildirir.
  • Şikayet SetXRM sistemine düşer. Şikayetler gruplanır ve ilgili departmanlara tanımlanan KEYWORDlere göre atanır. Görevi alan birim sorunun çözümü için müşteriyi geri arar. Sorun veya öneri sonuçlandırılıncaya kadar çağrı açık kalır.
  • Müşteri, E-Ticaret İnternet Müşterisi Self Servis sitesini kullanarak şikayet durumunu izleyebilir. Çağrı sonuçlanınca müşteriye e-mail, mesaj veya telefon ile bildirilir ve çağrı tamamlandı olarak kapatılır. Sistem üzerinden çağrılar listelenip müşteri talepleri ve şikayetleri analiz edilebilir.
TurkeyEnglish