Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

Satış Yönetimi

Sipariş Takip Programı - Satış Yönetimi Çözümleri - SetXRMSatış ve Sipariş Takip Yazılımı

SetXRM Satış modülü altında teklif, proforma, sipariş, sevkiyat gibi alt modüllere ilave olarak aktivite çağrı, adres listesi, randevu, görev yönetimi gibi alt modüller  mevcuttur.

Ticari kuruluşların temel işlemden olan satış işlemlerinin tüm süreçlerini kendi isteğiniz doğrultusunda tanımlayıp istediğiniz noktada onay süreçlerini ekleyerek görev ataması veya form basılmasını sağlayabilirsiniz. Teklif oluşturulması ürün karlılığı, satış temsilcisi, performansı, müşteriye uygulanarak kampanya koşulların anlık olarak görebilir kampanyalar doğrultusunda fiyat indirimi yapabilirsiniz. SetXRM içinde geliştirilen teklif yazılımının en önemli özelliği, iş akışını tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda kurgulayabilirsiniz.

Satış aşaması fırsattan başlayıp, aktivitenin süreçlerine bağlı olarak gelişir, bu süreçler firma bazlı değişmek ile birlikte bir çok firmada, fırsat, telefon görüşmesi, mail ile bilgilendirme, ziyaret, demo, teklif, teklif revizyon, sipariş teyit, sözleşme, sevkiyat ve satış sonrası destek süreçlerini kapsar.

Bu Modül fırsattan başlayıp siparişe dönen satışların miktar ve tutarlarını Pipeline raporlanabilir, bu veriler satış eleman performanslarını genel olarak ise tüm şirket performansını tek noktadan yönetmemizi sağlar. Teklif girerken teklif edilen ürüne ait fiyat, stok durumu (ticari paketten alınacak), aylık ve yıllık satış ortalaması, müşteriye daha önceden satılan fiyatlar varsa, müşteriye uygulanan kampanyalar, müşterinin son üç aylık cirosu, müşterinin cari hesap bilgileri (risk, bakiye, son ödeme v.s. ticari programdan alınır) kontrol edilebilir. Ayrıca hedef ve kotalar belirlenmiş ise (müşteri, ürün, ürün grubu ve satış temsilcisi için) bunlarda sistem üzerinden takip edilebilir.

Teklifi oluştururken, teklifin gerçekleşme yüzdesi ve gerçekleşme zamanı da girilerek, gelecek 3-6 ay için muhtemel satış planları oluşturulabilir. Sistemde istenildiği kadar teklif, sipariş, satış fatura, sipariş teyit, satış sevkiyat şablonu tanımlayıp bu şablonlar her noktada istenilen kişi mail ile gönderilebilir. İş süreçlerine bağlı olarak, satışı yapılan ürünlerin stoktan, üretim veya satın alma yöntemi ile tedarik edilmesi planlanır buna göre iş ürün sevk işlemleri yapılandırılır. Ürün takip sistemi barkot, Serino veya ürün takibi yapılmayacak olarak işaretlenebilir ayrıca miatlı (son kullanma tarihli) ürünler de sistemden takip edilebilir.

TurkeyEnglish