fbpx

Firmaların ihtiyaçlarına uygun esnek yazılım çözümleri sunuyor, zaman ve paradan tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

CEO’dan Mesaj

Argeset Yazılım hizmet vermeye başladığı 2002 yılından bu yana onlarca farklı proje geliştirip 20 farklı sektöre yazılım çözüm hizmeti sunan bir şirket olmuştur.
Geliştirdiğimiz bu projeler ile kurumların bilişim ihtiyaçlarına değer katıyoruz. Yüksek teknolojik kalite ve zamanında çözüm prensibiyle hareket ederek, müşterilerimizin verim ve rekabet gücünü arttırmak başlıca amacımızdır.
Bu amaç doğrultusunda, proje ve kalite yönetimi konusunda en doğru sistem ve bileşenlerle çalışmaktayız.
Kuruluşumuzdan bu yana müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve  bilişim sektöründe yaşanan hızlı değişim ve gelişmeleri bir bütün olarak görüp, büyük bir ihtiyaç haline gelen yeni nesil yazılımımız SetXRM hayata geçirerek, lider firmaların tüm iş süreçleri yönetiminde stratejik iş ortağı olmayı başardık ve ihtiyaçlara çözümler sunarken, iş ortaklarımızın bilgi teknolojileri yatırım ve işletme maliyetlerinin azaltılmasında ve maksimum verimin sağlanmasında büyük bir rol oynadık.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı, alanında ilk akla gelen marka olmak. Verdiğimiz tüm hizmetlerde, çözüm ortaklarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimize, alanında uzman çalışanlarımızla, yenilikçi, rekabetçi, öncü ve çevik hizmetler sunmak.

Stratejimiz

Operasyonel mükemmeliyet, hızlı, esnek ve düz bir organizasyonel yapı, özel durumlara özel çözümler üretebilmek, açık ve şeffaf bir iletişim, çalışanlarımızı önemsemek, çalışanlarımızın yaratıcılık ve başarılarını ödüllendirmektir.

Hedefimiz

Bilişim sektöründe en kaliteli hizmeti sunmak ve dünya çapında faaliyet gösteren yüksek nitelikli bir firma olmaktır.