Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

Başarı Hikayeleri

1996 ilki Meksikada kurulan ve 25 Milyon çocuğu misafir etmiş Eğitim ve Eğlence konsepti olan Kidzania Temalı Parku 2014 Yılında Türkiye'de 18.Kidzania olarak kapılarını açtı.

10.000m2 alanı ve yaklaşık 300 çalışanı ile 70'in üzerinde aktivite alanıyla çocukları meslek deneyimiyle tanıştıran Kidzania'da arka planda yoğun bir iş temposu mevcut.

Satınalma departmanı olarak yoğun bir tedarik talep ve tedarik süreci yönetiyoruz. Evrak yükümüzü azaltmak onay süreçlerini online olarak yaparak sistemli çalışmak adına yazılım arayışını ArgeSet ile sonlandırdık.

Argeset tarafından bizim kurgumuza göre oluşturulan süreç yazılımı ile online olarak SetXRM üzerinden kullanıcılar satınalma veya depo stoklarındaki ürünleri talep edebiliyor, onay süreçlerinden sonra tedarik veya stoktan karşılama olarak ürünlerine ulaşabiliyor.

Tüm Kidzania departlanları,depo ve satınalmanın yoğun olarak kullandığı SetXRM yazılımı ve sürekli geliştirmeler için ArgeSet ailesine teşekkür ediyoruz.

Kidzania Satınalma Şefi

Kıvanç ASLAN

Excel, Landing Page ve Bayi Otomasyonu sistemlerinde farklı formatlarda kayıtlı olan Müşteri, Temas, Kampanya, Satış vb. dataları tek bir çatı altında bu sistemde başarılı bir şekilde topladık.

SetXRM ürünün entegrasyon servislerini kullanarak gelecek datalarımızı da bu sistemde ilişkili olarak tutmak için gerekli otomasyonu sağladık. SetXRM’in esnek yapısı sayesinde sektörümüze ve firmamıza uygun tasarlanan sayfalarda hem Pazarlama bilgilerini hem de Şikayet Yönetimini etkin bir şekilde kullanabiliyoruz. Satış, Kampanya ve Temas raporlarımızı bir tuşta alabiliyoruz.

Karsan Pazarlama/Pazarlama İletişim Yöneticisi

Aslı ÖZBİÇER

SetXRM Bulut Çözümleri ile alanında bir ilk olan İtalyan Beslenme ve Diyet Firmamızın ihtiyacına yönelik bir program oluşturduk. Bu çok kapsamlı program sayesinde, satış ekibimizin doktor ve diyetisyen ziyaretlerini takip ederken, sipariş oluşturma, bu siparişlerin tek tuşla muhasebe programımıza yansıması, müşterileri farklı profillerde segmentlere ayırabilmek gibi tüm ihtiyaçlarımızı karşıladık. Bu tip hizmetleri alabileceğimiz firmalardan farklı olarak SetXRM ihtiyacımıza yönelik olarak bize her seferinde bir çözüm ile gelip, programda pek çok esneklik sağladılar. Çözüm ortağımıza teşekkür ederiz…

SDM Beslenme ve Diyet Çözümleri Ülke Müdürü

Tuba OYTAÇ BALCI

TurkeyEnglish