fbpx

Success Stories

null

MERCEDES-BENZ TÜRKİYE

“Sample acceptance and testing process in the test service provided to sub-industries and external customers related to Acredetif Laboratory Management, manual ….”

Nurcan AKBAŞ

Business Analyst

null

KARSAN

“The multifunctional CRM solutions provided by SetXRM to our company enable us to control all processes from a single platform, and we are constantly developing…”

Beril ÇALIŞKAN

Sat. An. Support Officer

null

Netes Kalibrasyon Laboratuvarları

“Kalibrasyon laboratuvarımızın teklif, kabul, sertifikalandırma, faturalandırma gibi A’dan…”

O.Ozan FİLİZ

Netes Kalibrasyon Laboratuvarı Müdürü

null

ALFRED CONCIERGE

“Alfred Concierge Hizmetleri olarak Argeset ile değerli ve verimli çalışmalar…”

Timur BAYRAKLI

Genel Müdür

null

DATANET

“Yıllardır farklı crm yazılımları ile ihtiyaçlarımıza karşılık bulmaya çalıştık. SetXRM ile tanışana kadar hiçbir yazılım, tüm ihtiyaçlarımıza cevap verememişti. En küçük geliştirmeler bile…”

Anıl YETİK

Kurucu Ortak

null

KLP KALIP 

“SetXRM ile sahada bulunan mobil satış ekiplerimiz tabletleri ile aktivitelerini, siparişlerini ve müşterilere bıraktıkları numune detaylarını girebiliyorlar. ERP programımız…”

Caner CENGİZ

Satış Müdürü

null

KARDEŞLER MAKİNA

“Üretim , satış ,satın alma gibi süreçlerimize yönetim bakış açısının kazandırılması , sistemli ve planlı bir şekilde ; üretimden satış ve satış sonrası işlemlere kadar her aşamayı kolay ve hızlı bir şekilde takip etmemizi sağladığınız için öncelikle teşekkür ederiz…”

Tülay ERTAŞ

Genel Müdür

null

İNTERLAB

“Türk – Alman ortaklı, kurumsal yönetime sahip bir aile firmasıyız. Argeset’i 11 yıldan beri tanırız. Kullandığımız paketlerin dışında …”

Kerem Cenk CABBARAOĞLU

Genel Müdür

null

İDEALKOÇ

“CRM için uluslararası platformlar dahil farklı sistemler üzerinde çalışmalar yaptık. Ancak, diğerlerine göre basit ve kullanımı kolay arayüzü nedeniyle SetXrm’i tercih ettik….”

Zeynep TEKİN

Destek Uzmanı

null

HONDA – AYIŞIĞI

“Ayışığı Honda olarak, müşteri odaklı çalışmakta olan bir firmayız. Bizim için müşteri memnuniyeti yaptığımız her işin ana hedefidir. Bu yüzden işletmemizin hizmet süreçlerini…”

Canan KAYAR

Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

null

BNK GRUP

“BNK Grup olarak SetXRM’i yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. Daha önce kiraladığımız yazıcıların sözleşmelerini, son sayaçlarını ve kesilecek fatura tutarlarını farklı uygulamalar…”

Hasan GÜRCAN

Teknik Servis Müdürü

null

ROBATECH

“Şirketimizde müşteri ilişkileri ve takibi konusunda daha kapsamlı bir CRM programı edinme çalışmalarımız 2016 yılı itibari SetXrm programını edinmemizle son buldu. ….”

Hakan TANRIÖVEN

Satış Müdürü

null

PAEM TURİZM

“Biz SetXRM Bulut Çözümleri ile satış süreçlerimizi yönetiyoruz. Satışlarımız, müşteri bilgilerimiz, ürün listelerimiz, fatura listelerimiz vb. birçok bilgimizi SetXRM’ de tutuyoruz, Dinamik raporlama sayesinde istediğimiz türde rapor …”

Emre PAR

Genel Müdür

null

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

“Bakanlık olarak 2004 yılından beri çevre mevzuatı kapsamında hizmet veren laboratuvarları yetkilendirmekteyiz.
Bu süreçte tüm laboratuvarların başvuru, değerlendirme, yerinde inceleme…”

A. Birim UĞUR

Yüksek Kimyager

null

TRANSMED ESTETİK

“Daha önce dünyanın önde gelen platformlarından birini kullanmaktaydık geliştirilen yazılım ihtiyacımızı karşılayamamaktaydı. Bu yüzden….”

Kenan GÜÇLÜ

Bilgi İşlem Müdürü

null

HEMEL EMPRENYE SANAYİ

“Ahşap Dostu” yönetim felsefemiz çerçevesinde, kendi iş süreçlerimizi kağıtsız ofis ortamında yürütebilecek platform arayışındayken yollarımız Argeset ile kesişti…”

Giray HÜDAYİOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

null

BARIŞ İLETİŞİM

“Barış İletişim olarak 2017 yılından beri SetXRM sistemleri ile tüm müşteri ve iş bilgilerimizi kayıt altına almaktayız. Bu süreç zarfında sistem üzerinde bulunan modüller sayesinde…”

Sevinç KARACA

Operasyon Müdürü

null

ABBOTT LABORATUARLARI

“Uzun süredir hastane satışlarını takip ettiğimiz bir sistemimiz mevcuttu. Ancak güncel ihtiyaçları artık karşılayamıyordu, sistemi revize etmenin maliyeti ise çok…”

Tuncer ŞENTÜRK

Alternatif Satış Kanalları Müdürü

null

LOTUS ANALİZ GIDA LABORATUVARI

“SetXRM İle Laboratuvar Süreçlerimizi yönetiyoruz. Bu süreçler; Numune Kabul, Analizler, Raporlama, Laboratuvar CRM ve 17025 Kalite süreçleridir…”

Recep ŞENTÜRK
Bilgi Teknolojileri Sorumlusu

null

KRAL MOTOR – YUKİ

“Şehir dışında çalışan personellerimiz günlük aktivite raporlarını ve gittikleri konumları online olarak departman yöneticilerine…”

Gökhan GENÇ

null

SDM BESLENME VE DİYET ÇÖZÜMLERİ

“SetXRM Bulut Çözümleri ile alanında bir ilk olan “İtalyan Beslenme ve Diyet” Firmamızın ihtiyacına yönelik bir program oluşturduk. Bu çok kapsamlı program…”

Tuba OYTAÇ BALCI

SDM Beslenme ve Diyet Çözümleri Ülke Müdürü

null

HEDEF EVİM

“İki yıldır SetXRM ile çalışmaktayız. Çalışmaya başladığımız günden bu yana ihtiyacımız olan tüm isteklerimizi karşıladılar, güncelleştirme geliştirme….”

Süleyman GENÇTÜRK

Genel Müdür

null

DENİZİN TIBBİ ALETLER VE CİHAZLAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

“Tıbbi Aletler ve Cihazlar üretimi yapan bir firmayız. Müşterilerimiz bayilerimiz, saha satış personelimiz, ürün portföyümüz, fiyat tekliflerimizden sipariş emirlerinin detaylarına kadar…”

Fırat İPEK

Kurucu Ortak

null

SINGER DİKİŞ MAKİNALARI

“SetXRM CRM Satış Yönetimi ile farklı kanallardan gelen siparişleri tek yerden yönetip, gerekli onay işlemlerinden sonra ERP programımız olan JD Edwards uygulamasına tek tuşta…”

Özgür GÜNDÜZ

Kredi Kontrolör

null

KOÇASLANLAR HOLDİNG A.Ş

“Koçaslanlar Holding olarak SetXRM’in esnek yapısı sayesinde şirketimize özel CRM çözümüyle bünyemizde bağlı bulunan tüm şirketlerimizde satış sürecindeki ziyaretler, telefon görüşmeleri vb.…”

Serkan ALBAYRAK

Yazılım Geliştirme Uzmanı

null

PELİT PASTACILIK VE GIDA SANAYİ A.Ş

“İş süreçlerinin yönetimi ve dijitalleşmesi kapsamında Argeset firmasının SETXRM çözümünü 2016 yılı itibariyle kullanmaya başladık. Esnek yapısı, kolay kullanımı, gelişmiş raporlama …”

Fikret SEYHAN

Genel Müdür

null

ANADOLU TELEKOM

“Programı kullanmaya başladıktan sonra iş sürecimiz çok kolay hale gelerek SetXRM sayesinde daha fazla zaman kazanıp iş akışımızda daha iyi hizmet vermeye başladık…”

Hasan KÜÇÜKAŞÇI

Kurucu Ortak

null

EMR AKADEMİ

“SetXRM sayesinde nerede olursak olalım işimizin başındayız. Verdiğimiz tüm eğitimlerin takvimi, satış ekibinin aktiviteleri, müşteri memnuniyet anketleri, eğitmenlerimizin datası…”

Emre ERMAN

Kurucu Ortak

null

FG EUROPE KLİMA

“FG Europe Klima Teknolojileri San.Tic.A.Ş. olarak 2015 yılından bu yana Argeset firmasının SetXRM ile tüm müşteri ve iş ortaklarımızı kayıt altına almaktayız. SetXRM’in gelişime…”

Turgut ÇINARLI

Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

null

ELVERDİ KAHVE

“SetXRM’in firmamıza sağladığı dinamik, fonksiyonel CRM çözümleri, satış ve satış sonrası teknik servis işlemlerimizi tek platformdan kontrol etmemizi sağlamakla birlikte, detaylı…”

Süleyman Turgut ÇELİK

Teknik Müdür

null

BVT ZEMİN KAPLAMALARI

“SetXRM kullanmaktan gayet memnunuz. Bizim için adeta geniş kapsamlı dijital bir katalog ve bilgi bankası.. Aradan aylar-yıllar geçmiş olsa bile hangi günde, kimlerle ne görüşme yapılmış…”

Batuhan AYSAL

Proje Satış

null

ALP ENERJİ

“Alp Enerji firması olarak 2018 yılından beri SetXRM kulanıyoruz. SetXRM dinamik yapısı sayesinde satış ve teknik servis süreçlerimizin yönetiminde, iş akış süreçlerimizde, zaman yönetimi…”

Ekrem KÖSE

Genel Müdür

null

MEDAR

“Today, digitalization and corporate memory creation in many sectors have become a necessity for the sustainability of companies…”

Sercan Evirgen

Procurement and Planning Officer

null

VAT ENERJİ

“SetXRM is a very successful CRM software that fully responds to the internal dynamics of our company. We are very pleased with their solution-oriented approach with their expert officials in their fields…”

Gökay ÇOMOĞLU

Assistant General Manager