fbpx

DATANET

“Yıllardır farklı CRM yazılımları ile ihtiyaçlarımıza karşılık bulmaya çalıştık. SetXRM ile tanışana kadar hiçbir yazılım, tüm ihtiyaçlarımıza cevap verememişti.
En küçük geliştirmeler bile uzun sürüyor ve yüksek maliyetler ile karşılaşıyorduk. Aynı anda, stok yönetimi, randevu yönetimi, müşteri yönetimi, saha satış yönetimi, insan kaynakları yazılımı gibi çok farklı yazılım kullanıyor, buralardaki verileri anlamlı şekilde birleştirebilmek için Excel’de uzun zamanlar harcıyorduk.
SetXRM ile tüm bunları tek bir ekranda topladık. 250 kişilik organizasyonumuzda tüm süreçlerimizi rahatça yönetebiliyoruz. SetXRM’i tercih etmemizin temel nedeni, bir çok geliştirmeyi, teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemiyle dakikalar içerisinde yapabiliyor olmamız. Her sektöre “terzi işi” hizmet verebilecek bir platform. Argeset’ten Makbule Hanım ile birkaç hafta içerisinde tüm hayal ettiklerimizi hayata geçirebildik. 4 yıldır memnuniyetle kullanıyoruz. İş yapış modelimizi her gün geliştiriyor ve değiştiriyoruz. Yazılımımız da bu değişimde bize eşlik ediyor.”

Anıl YETİK
Kurucu Ortak