+90 (216) 428 53 33

CRM DEMOSU

İÇİN

HEMEN BAŞVURUN

İşinizi büyütürken SetXRM size yardımcı olsun.
Hayalleriniz standart CRM programlarının kapsamları
kadar sınırlı olmasın.

Gorsel
FORMU DOLDURUN,
SetXRM CRM
YAZILIMINI
ÜCRETSİZ DENEYİN.
Görsel Tanıtım videomuz için tıklayın Web sitemizi ziyaret edin
İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRAN SetXRM’İN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ
5 DAKİKADA KURULUM Sektör bazlı çözümler için hazır ara yüz kopyalama özelliği sayesinde 5-10 dakikada da CRM kullanmaya başlayabilirsiniz.
İŞ SÜREÇLERİNİZİ KENDİNİZ OLUŞTURUP YÖNETİN Şirketiniz için oluşturduğunuz iş kurallarını değiştirip istediğiniz gibi yeni kurallar ve süreçler ekleyip çıkartabilirsiniz.
FORM VE ŞABLONLARI KENDİNİZ TASARLAYIP SİSTEME YÜKLEYEBİLİRSİNİZ Şirket içinde kullandığınız teklif, sipariş, sevkiyat, servis, arıza , izin, avans v.s. gibi her türlü formu Word şablonunda tasarlayıp sisteme yükleyebilirsiniz.
SINIRSIZ UYGULAMA VE SINIRSIZ MODÜL AÇMA İMKANI İşletmenizin büyümesine paralel olarak istediğiniz kadar yeni modül ilave edip yeni tanımlamalar yapabilirsiniz. Bunun için ek ücret ödemeyeceksiniz.
MEVCUT VERİLERİN EXCEL’DEN SİSTEME YÜKLENMESİ Mevcut verileriniz (ürün, firma, kişi, yedek parça v.s.) çok kısa sürede Excel’den sisteme yükleyip istediğiniz zaman toplu güncelleme özelliği ile bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. (yeni fiyatları Excel’den sisteme yükleyebilirsiniz)
GELİŞMİŞ API İLE DİĞER SİSTEMLERİNİZ İLE ENTEGRASYONLAR HAZIR SetXRM gelişmiş API sayesinde Outlook, Exchange, Telefon Santralınız,   web siteniz, Ticari programınız  ile çift yönlü entegrasyona hazırdır. Bunlar için ek ücret ödemek zorunda değilsiniz.
HER NOKTADAN GÜVENLİ ERİŞİM SetXRM'in mobil CRM çözümleri ile internet olan her noktadan, her türlü cihazdan (PC, Notebook, Tablet, Cep telefonu) sisteme erişip kullanmak mümkündür.
HARİTA ENTEGRASYONU Gelişmiş harita entegrasyonu sayesinde müşterilerinizin, servis noktalarının, bayilerin, satış elemanlarının konum ve aksiyon bilgilerine anında ulaşıp görüntüleyebilirsiniz.
KALİTE  VE DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMINİZİ OLUŞTURUP YÖNETEBİLİRSİNİZ ISO kalite güvence sistemine ve diğer sistemlere bağlı dokümanlarınızı sistem üzerinde oluşturup takip, onay ve arşivleyebilirsiniz. İstediğiniz noktalarda versiyon kontrolü yapabilirsiniz.
DİNAMİK RAPORLAMA Sistem üzerinde bulunan raporlar haricinde istediğiniz raporu kendi isteğiniz doğrultusunda sürükle bırak ile hazırlayıp ister anlık isterseniz zamanlayarak kendisi çalışıp sonuçları size mail olarak atabilir.
ÜCRETSİZ HEMEN DENEYİN!
FORMUMUZU DOLDURUN, UZMANLARIMIZ SİZİNLE EN İYİ CRM SİSTEMİ İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇSİN.
+90 (216) 428 53 33