fbpx

İş Akışları Yönetimi

SetXRM iş akışları yönetimi ile şirketlerin tüm iş süreçlerini oluşturup takip edebilirsiniz.

Tüm iş süreçleri, onaylar, geri bildirim ve kontrol süreçleri, kullanılan formların tanımlanması, onayları, içerikleri aksiyon türleri sistem üzerinde tanımlanabilir. Birbiri ile olan ilişkiler tanımlanır. Örneğin; satılan ürünün satın alınmasının otomatik oluşturulur. Servis sonrası destek formu açılması gelen arıza ve şikayetlerin ilgili birimlere aktarılması, çözüm yöntemleri, geri bildirimlerin planlanması sistem üzerinden yapılabilmektedir.

Sistem aynı zamanda ISO 9001:2008 , ISO 17025 doküman yönetim sistemlerini de desteklemektedir.

SetXRM üzerinde aşağıdaki modüller için iş akışları oluşturulmuş ve kullanıma hazırdır. Müşteri görev, randevu, eğitim, çağrı, gelen giden gönderiler, araç takibi, arıza/şikayet, sosyal medya pazarlama, satış, teklif ve sipariş yönetimi yapılır. Ayrıca kampanya, proje, ihale, sözleşme, satın alma, tedarikçi değerlendirme, kaynak, doküman yönetimi, ürün, yedek parça, personel sicil yönetimi, demirbaş, hizmet yönetimi, servis yönetimi de yapılır.

İş tanımı, aksiyon, uygulayacak kişi/bölüm, akışın süresi, etkilenecek kaynaklar, süreçlerin amaç ve hedefleri, sağlayacağı katkı, kalite sistemleri ile ilişkisi, diğer süreçler ile entegrasyonun ne şekilde yapılacağını oluşturabilirsiniz.