fbpx

KARDEŞLER MAKİNA

Üretim , satış ,satın alma gibi süreçlerimize yönetim bakış açısının kazandırılması , sistemli ve planlı bir şekilde ; üretimden satış ve satış sonrası işlemlere kadar her aşamayı kolay ve hızlı bir şekilde takip etmemizi sağladığınız için öncelikle teşekkür ederiz.
Aldığımız hizmet yalın , anlaşılır halde olup kullanımı da oldukça rahat ve kolaydır.
Ürettiğimiz ürününümüzün teknik verilerini sisteme yükledikten sonra , müşteri girişlerimizi de online ve düzenli olarak sistemimize yapıp , sistemden tekliflendirme sürecimize geçiyoruz. Sistem bize tek tık ile karşı tarafa teklifimizi mail olarak gönderme kolaylığını sağlıyor.
Verdiğimiz teklifte müşterimizle karşılıklı anlaşırsak satış sözleşmemizi sistemden hazırlayıp yine müşterimize sunuyoruz.
Daha sonra sözleşmelerimizi de onaylayıp-imzalayıp kendi iç üretimimiz için aynı ürün hakkında üretim talep formumuzu oluşturabiliyoruz.
En son ürün bitip sevkiyatını yaptığımızda da makina envanterini oluşturup satışımızı tamamlıyoruz.
Ayrıca stoğumuzdaki makine ve yedek parça takibini de oluşturduğumuz sayaçlar ile kolaylıkla yapabiliyoruz.
Bu aşamalar hepsi birbiriyle bağlantılı aşamalar olup ; sistemin bize kazandırdığı en büyük özellik ; bu aşamaların hepsini tek bir tık ile oluşturabiliyor olmamızdan hızımızı artırması ve zaman kaybımızı azaltmasıdır.
Argeset yazılımın ; sistemin kurulumundan bugüne halen herhangibir talep veya problemde her zaman en kısa sürede yanımızda oluşuna ve özveri ile bizimle devamlılık halinde çalışmasına çok teşekkür ederiz.

Tülay ERTAŞ
Genel Müdür