fbpx

Pazarlama Yönetimi

SetXRM Pazarlama Modülü şirketiniz için yapacağınız tüm pazarlama fonksiyonlarını kapsar. Geliştirilen modül ile; Müşteri, Kampanya/Promosyon Yönetimi, İnteraktif Pazarlama, Liste Yönetimi, Çoklu Kanal Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi, Segmentasyon gibi alt başlıklar oluşturabilirsiniz.

Aday Müşteri Yönetimi, pazarlama yöneticilerinin fırsatlara ve pazar bilgilerine ilişkin görünürlük sağlamak üzere pazarlama, satış ve satış öncesi süreçleri arasındaki entegrasyonu sağlamasına yardımcı olur.

Yalın Kampanya Yönetimi yeni bir pazarlama planı oluşturulup tüm süreci yönetmek için uygundur. Pazarlama planı, Pazarlama takvimi, müşteri segmentasyonu, bireysel e-postalar, harici liste yönetimi, kampanya yürütme, kampanya analizi gibi alt modüller oluşturabilirsiniz.

İnteraktif Merkezi Pazarlama Modülü ile tele marketing, tele sales operasyonlarını yapabilirsiniz. SetXRM ile tele satış-pazarlama, müşteri hizmetleri için bir işbirliği ve iletişim platformuna sahip olursunuz. Müşterileriniz sizinle ne şekilde iletişime geçiyor olurlarsa olsunlar, operatörleriniz (agent) taleplerini kısa sürede ve tutarlı biçimde yerine getirebilirler.

SetXRM etkileşim merkezi ile yöneticilerin ve operatörlerin müşterilerin kazanımı ve müşterilerle uzun süreli çalışma hedeflerini şirketin gelir ve gider hedefleriyle uyumlu hale getirebilirsiniz.

Harici Liste yönetimi dış kaynaklardan (iş ortaklarından, pazarlama firmalarından, aktivitelerden, anketlerden) elde edilen veriler segmentlere ayırarak tele marketing yaparak fırsat oluşturmaya yarar. Buradaki fırsatlar satışa veya sözleşmeye dönme oranında çalışmanın başarı performansı ölçümlenir.

SetXRM Çoklu Kanal Yönetimi günümüz pazarlama araçları ile yapılmakta olup bunların tek bir modül altında yönetilmesi mümkündür. (İnternet, mobil cihazlar, TV, sosyal medya, dergi ve gazeteler, bayiler, zincir mağazalar, kiosklar, çağrı merkezleri ve iş ortakları aracılığı ile yapılabilir.)