fbpx

Saha Satış Yönetimi

SetXRM Saha Satış Yönetimi ile tüm saha satış ekibinizin aktivitelerini, siparişlerini, randevu ve toplantılarını çevrim içi olarak takip edebilirsiniz.

SetXRM uygulaması HTML5 , CSS 3 ve bootstrap ile geliştirildiği için her tip mobil cihazdan rahatlıkla kullanılır. Merkezi uygulama üzerinde tanımlanan kampanya, satış koşullar mobil cihaz üzerinden birebir uygulanır. Mobil cihaz üzerinde buluna harita uygulaması ile müşterilerin bulunduğu lokasyonlar, satıcıların müşteri lokasyonlarında bulunup bulunmadıkları sistem üzerinden kontrol edilebilir.

Saha satış personeli için en sorunlu olan nokta satış personelinin gerçekten ve belirtilen zamanda müşteriyi ziyaret edip etmediğidir. Bu nokta muallaktadır, satış personeli hiç müşteriyi ziyaret etmeden ziyaret etmiş gibi aktivite kaydı yapmaktadır, SetXRM bu soruna çözüm üreterek  işletmelerin daha sıkı planlama yapmasını sağlamaktadır.

SetXRM Müşteri kartında carilerin lokasyon koordinatlarının da girilmesi bu tip takip yapılması için yeterlidir. Satış temsilcileri planladıkları ziyaretleri müşteri lokasyonları dikkate alarak yapabilir, bu da zamandan tasarruf sağlar.

SetXRM Saha Satış Yönetimi ticari program ile entegre çalışarak müşterilerin mevcut cari bakiyelerini, daha önceki satın almalarını, cirolarını, risklerini, risk limitlerini, ürün bazında hedeflerini varsa, kendi ve müşteri şikayetlerini uygulama üzerinden takip edebilir. Mobil cihazlardan oluşturduğu siparişler öneri sipariş olarak ilgili kişilerin onayına düşer.

SetXRM saha satış yönetiminde müşteri ister ise sanal pos uygulaması ekleyip tahsilatlarının bir kısmını sistem üzerinden yapabilir. Ayrıca yine sisteme eklenen tahsilat modülü ile yaptığı tahsilatları anında sisteme girebilir. Bunun için tahsilat bölümünü seçip, çek, kredi kartı veya nakit seçip işlemlerini yapabilir. Eğer çek alıyor ise çek in resmini çekip dosya olarak sisteme ekleyebilirler. Aynı uygulama üzerinden servis personeli de servis ile ilgili tüm işlerini takip edebilir. Servis iş emirleri çevrim içi olarak servis personeline düşer onlarda servis için yaptığı işlemleri bu sistem üzerinden yürütür.