fbpx

BNK GRUP

BNK Grup olarak SetXRM’i yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz. Daha önce kiraladığımız yazıcıların sözleşmelerini, son sayaçlarını ve kesilecek fatura tutarlarını farklı uygulamalar ile takip ediyorduk. SetXRM’in bize sağladığı çözüm sayesinde envanter veri tabanımız, buna ait sözleşmeler ve sayaç bilgilerini sistem üzerinde takip edebiliyoruz. Excel üzerinden toplu olarak veriler yükleyip, otomatik kontrol ve hesaplamalar ile süreçlerimizi optimize etmiş durumdayız.
Sektörümüzdeki kritik noktalardan biriside stok yönetiminde sözleşmeli cihazlar için bedelsiz çıkan sarf,yedek,vb. ürünlerin doğru zamanda gönderimini yapabilmek,genellikle bu işlem yüzlerce farklı model ve bunlara ait binlerce malzeme olduğundan dolayı hep sorunlu olmuştur. SetXRM ile mükerrer olmadan ve maksimum verimlilikte malzemelerin kullanımını sağlayıp takibini yapabiliyoruz.
Bununla beraber CRM, servis yönetimi ve insan kaynakları modüllerini de aktif bir şekilde kullanıyoruz. Bu modüllerdeki gerekli değişiklikleri ve raporları da dinamik özellikler ile kendimiz geliştirebiliyoruz.

Hasan GÜRCAN
Teknik Servis Müdürü