fbpx

Laboratuvar Yazılımı Özellikleri

null

17025 Akreditasyonu Yönetimi

ISO 17025 içerisindeki 4-5-6-7 ve 8 numaraları maddelerin sistem üzerinden sıfır kağıt politikası ile takibi.

Detaylı Bilgi

null

Numune Kabul

Laboratuvarın türüne göre gerekli numune kabul bilgileri ile numune kabulü, numune “kabul defteri” rapor olarak sistemde tutulup bunun gerçek defter yerine Laboratuvar Yazılımı üzerinden takip edilmesi.
null

Barkod Basımı

Gelen numuneler sıradaki numarayı otomatik aldıktan sonra sistem üzerinden istenilen formatta (EAN13 – EAN39 vb..) barkod basımı.
null

Raporlar

Numune veya analiz bazlı raporlar, dinamik rapor tasarımı, satış raporları ve stok raporları ve Laboratuvar Yazılımı için diğer özel raporlar.
null

Entegrasyonlar

ERP (Logo, Mikro, Netsis, SAP vb.) ile sipariş yazma, stok okuma, cari entegrasyonu, risk limiti ve bakiye entegrasyonları. Analiz kaydı sırasında cihazlardan veri okuma.
null

E-İmza

Raporların otomatik olarak E-imza ile imzalanması ve sistem tarafından müşteriye e-mail ile gönderimi. İmzalı olan raporların istenirse web sitesi üzerinden özel kod ile doğrulanması
null

Analiz Yönetimi

Analizler  yetkinliğe göre atama, sıra ile atama, havuzdan alma gibi bir çok metod analiz ataması, takvimde termin tarihleri ile veya listede görüntülenebilen analizlere hızlı ve basit bir şekilde sonuç girişi.
null

Sarf Malzeme

Laboratuvarınızda kullandığınız sarf malzemelerin anlık stok takibi, analiz reçetelerinin oluşturulması ve otomatik stok düşümü.
null

Laboratuvar Yazılımı için CRM

Adres defteri ilgili kişi, satış aktiviteleri, teklifler ve sözleşmeler laboratuvar sektörüne uygun olarak sistemde takibi  “Laboratuvar Yönetim Sistemi” ve CRM tek bir uygulama altında etkin bir şekilde kullanılması.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim

Adınız Soyadınız
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
E-Posta Adresiniz
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Telefon Numaranız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Firmanızın Unvanı
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Mesajınızı Yazınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.