Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

Neden SetXRM?

neden setxrmNEDEN SETXRM?

Sektörde olan 15 yıllık tecrübemiz CRM arayışında olan şirketlerin asıl hedeflerinin sadece CRM olmadığı, CRM’in sadece işin bir parçası bazen de küçük bir parçası olduğu görülmüştür.

Şirketler bu tip ERP dışındaki operasyonlarının tümünü XRM gibi uygulamalar ile çözüyorlar. Doğal olarak piyasada olan CRM uygulamaları çözümleri kısıtlı oluyor. Proje başlayıp ilerledikçe, yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmakta bu ihtiyaçları karşılamak için seçilen CRM yazılımına sürekli ek modüller veya ek fonksiyonlar ilave edilmekte sonuç olarak başlangıç noktasından çok farklı bir noktaya ulaşılmaktadır. Eğer seçilen program bu tip alt yapıyı kaldırmayacak bir program ise ciddi performans sorunları yaşanmaktadır.

SetXRM tüm bu olumsuzlukları göz önüne alarak 15 yıllık bilgi ve tecrübenin birikimini ürüne aktarıp; sınırsız modül, sınırsız kullanıcı, çoklu dil desteği, çoklu platform desteği, tabular veri tabanı yapısı ve her tip cihazda çalışan bir uygulama olarak ortaya çıktı. Geliştirilen ürün TUBITAK TEYDEB; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı; İstanbul Kalkınma Ajansı (ISTKA)’dan destek alarak, geliştirilmiş bir platformdur.

SetXRM çözümleri Bulut platformları için geliştirilmiş olup 100 kullanıcı üzeri müşteriler isterler ise kendi sunucularında tutabilirler. CRM ile haftalar hatta aylar süren projelerinizi, SetXRM sayesinde iş süreçleri optimizasyonlarınızı 3 günde, özel projelerinizi 1 ayda bitiriyoruz. SetXRM, diğer yazılımlarda olmayan birçok fonksiyonu içerir böylece en karmaşık mühendislik problemlerini sistem üzerinde çözer. Geliştirilmiş RFM, Doğrulama, Decision tree, KNN, Bayes Sınıflandırma ve Kmeans kümeleme servisleri ile veri madenciliği yapan, Analitik CRM alt yapısı ile veri analizlerini ve modellemeleri yapabilen tek yerli XRM yazılımıdır.

SetXRM uygulaması ile sektör bazlı seçiminizi yaparak, 5 dakikada da temel ekranlarını tasarlayıp, 15 dakikada yeni ekranlarınızı oluşturup, gelişmiş API uygulaması ile her türlü verinizi Excel’den içeri alabilirsiniz. Sayfalar arası veya alanlar arası ilişkilendirmeleri tamamlayıp standart şablonlar dışındaki şablonları MS WORD de tasarlayıp sisteme yükleyip kullanıcı grup ve yetkilerinin tanımladıktan sonra XRM’iniz hazırdır ve kullanılabilir hale gelmiştir.

Standart dışı raporları Görüntüleme filtreleri bölümünden en fazla 10 dakika harcayarak hazırlayabilirsiniz. Sistemin sahip olduğu responsive yapı (HTML 5, CSS3, bootstrap) sayesinde farklı temalar ve farklı cihazlardan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoklu dil desteği sayesinde isteyen, farklı kullanıcılar farklı dilde kullanabilirler.

Geliştirilmiş API ile her tür uygulama ile bir günde entegre edebilirsiniz. Outlook, santral IVR, SMS, Kargo firmaları, LOGO, SAP, NETSIS, MIKRO, ETA, Microsoft Axapta uygulamaları ile tam entegre olarak çalışır. Son olarak kullanıcı başı fiyatlandırma ile çok düşük maliyetlere işe başlayabilirsiniz.

İşinizi büyütürken SetXRM size yardımcı olsun. Hayallerininiz standart programların kapsamları kadar sınırlı olmasın, onların sürekli peşinden gidecek kadar erişilmez olsun.

TurkeyEnglish