Fully Responsive

With Richer you do not need to worry about how your site will look on a particular screen size. We cared about that for you and made our theme fully responsive. It means your website will automatically adapt to screen size.

Retina Ready

If you want your site to look same great on high resolution displays - Richer is a great choice! All of the included images here are 100% Retina Ready and will look fantastic on the devices like iPhone, iPad or MacBookPro Retina.

Tons of Shortcodes

There are so many shortcodes included in our theme, check out Shortcodes menu in our demo and see that! You will find anything you need to create your page layout from this variety of shortcodes.

Sözleşme Yönetimi

Sözleşme Yönetimi Modül ve Süreç Yönetim Yazılımı - SetXRMSözleşme Yönetimi

SetXRM Sözleşme Yönetimi Sistemi’nde yapılan satışlara bağlı sözleşmeler veya satış sonrası desteğe bağlı sözleşmelerini sistem üzerinden takip etmesini sağlar.

SetXRM satış ve sözleşme yönetimi bir birini takip eden süreçleri kapsar. Ürün satışı yapıldıktan sonra satış fatura talep formu oluşturulur, bunun ardından sipariş teyit formu (sözleşme formu) oluşturulur. Satışı yapılan ürünler bir defa da değil, farklı süreler içinde parçalı olarak sevk edilecek ise bu işlemler sözleşme tarafında takip edilir. Sözleşme satışın tamamlanmasından sonra sistem tarafından oluşturulur, Müşteri tarafından onaylanır, taranıp tekrar sisteme yüklenir.

Sadece satış yapılan müşterilere değil, servis verilen müşterilere de bakım ve destek sözleşmesi yapılıp hizmet verilebilir. Bu sözleşmeler de destek adeti, destek süresi, destek noktası, parçalımı veya parçasız mı yapılacağı, ürünlerin garanti süreleri, periyodik bakım yapılıp yapılmayacağı gibi sözleşme ile ilgili tüm detaylar tutulur.

Sözleşme modülü çağrı, müşteri şikayetleri ve arıza takip modülleri ile entegre çalışır. Müşteri aradığı anda ona ait sözleşme var mı, neleri kapsıyor, o güne kadar ne kadar destek alınmış, sözleşme ücreti ödenmiş mi, sözleşme hangi ürün ve hizmetleri kapsıyor anlık olarak görülebilir.

Sözleşme süresi 3 ay, 1 ay ve 1 hafta kalmış sözleşmeler ilgili birim yetkililerine e-mail olarak günlük gönderilir. Sözleşmeye eklenen fatura modülü ile SetXRM ay sonralı otomatik olarak fatura oluşturup müşteriye mail atabilir oluşturulan bu faturalar istenir ise ticari programa aktarılabilir.

Sözleşme ürün kiralama için yapılmış ise kiralama koşulları, aylık kira bedelleri, sayfa başı maliyetlere bağlı faturalama sistem üzerinden otomatik yapılır. Kiralanan ürünlerin lokasyonları, değişim yapılmış ise bu değişimlerin hangi ürünler ile yapıldığı şu anda nerede oldukları sistem üzerinden takip edilebilir. Sözleşme modülü bayi yönetim modülü ile entegre çalışabilir.

TurkeyEnglish