fbpx

Neden SetXRM?

Sektörde olan 15 yıllık tecrübemiz CRM arayışında olan şirketlerin asıl hedeflerinin sadece CRM olmadığı, CRM’in sadece işin küçük bir parçası olduğu görülmüştür.

Şirketler bu tip ERP dışındaki operasyonlarının tümünü XRM gibi uygulamalar ile çözüyorlar. Doğal olarak piyasada olan CRM uygulamaları çözümleri kısıtlı oluyor. Proje ilerledikçe yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor, ihtiyaçları karşılamak için seçilen CRM yazılımına ek modüller ilave edilmesi gerekiyor. Eğer seçilen program bu tip alt yapıyı kaldırmayacak bir program ise ciddi performans sorunları yaşanmaktadır.

SetXRM tüm bu olumsuzlukları göz önüne alarak geliştirildi. Sınırsız modül, sınırsız kullanıcı, çoklu dil desteği, çoklu platform desteği, tabular veri tabanı yapısı ve her tip cihazda çalışan bir uygulama olarak ortaya çıktı. Geliştirilen ürün TUBITAK TEYDEB; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı; İstanbul Kalkınma Ajansı (ISTKA)’dan destek alarak, geliştirilmiş bir platformdur.

SetXRM çözümleri Bulut platformları için geliştirilmiş olup 100 kullanıcı üzeri müşteriler isterler ise kendi sunucularında tutabilirler. CRM ile haftalar hatta aylar süren projelerinizi, SetXRM sayesinde iş süreçleri optimizasyonlarınızı 3 günde, özel projelerinizi 1 ayda bitiriyoruz. SetXRM, diğer yazılımlarda olmayan birçok fonksiyonu içerir böylece en karmaşık mühendislik problemlerini sistem üzerinde çözer. Geliştirilmiş RFM, Doğrulama, Decision tree, KNN, Bayes Sınıflandırma ve Kmeans kümeleme servisleri ile veri madenciliği yapar. Analitik CRM alt yapısı ile veri analizlerini ve modellemeleri yapabilen tek yerli XRM yazılımıdır.

SetXRM uygulaması ile sektör bazlı seçiminizi yaparak, 5 dakikada da temel ekranlarını tasarlayıp, 15 dakikada yeni ekranlarınızı oluşturabilirsiniz. Gelişmiş API uygulaması ile her türlü verinizi Excel’den içeri alabilirsiniz. Sayfalar arası veya alanlar arası ilişkilendirmeleri tamamlayıp standart şablonlar dışındaki şablonları WORD de tasarlayıp sisteme yükleyip kullanıcı grup ve yetkilerinin tanımladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Standart dışı raporları Görüntüleme filtreleri bölümünden en fazla 10 dakika harcayarak hazırlayabilirsiniz. Sistemin sahip olduğu responsive yapı (HTML 5, CSS3, bootstrap) sayesinde farklı temalar ve farklı cihazlardan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Çoklu dil desteği sayesinde isteyen, farklı kullanıcılar farklı dilde kullanabilirler.

Geliştirilmiş API ile her tür uygulama ile bir günde entegre edebilirsiniz. Outlook, santral IVR, SMS, Kargo firmaları, LOGO, SAP, NETSIS, MIKRO, ETA, Microsoft Axapta uygulamaları ile tam entegre olarak çalışır. Son olarak kullanıcı başı fiyatlandırma ile çok düşük maliyetlere işe başlayabilirsiniz.

İşinizi büyütürken SetXRM size yardımcı olsun. Hayallerininiz standart programların kapsamları kadar sınırlı olmasın, onların sürekli peşinden gidecek kadar erişilmez olsun.