fbpx

SetXRM Dinamik Raporlama Çözümü

SetXRM Dinamik Raporlama
SetXRM Dinamik Raporlama

SetXRM Dinamik Raporlama Özelliği size sistemde verisi işlenen tüm departmanlarınız için esnek ve dinamik raporlar oluşturmanızı sağlar. Sistem üzerinde yeni oluşturulan modüller ve alanlar için sayısız rapor oluşturulabilir ve oluşturduğunuz raporlara tarih, kişi vb. istediğiniz kadar filtre ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda mevcut raporlarınızı da dinamik yapı sayesinde tekrar ve tekrar revize edilebilirsiniz. Oluşturduğunuz raporların PDF, Image veya Excel formatında çıktısı alınabilir ve belirlenen kullanıcılara, belirlenen zaman aralıklarında otomatik olarak e-mail ile gönderebilirsiniz.

SetXRM LCDP (Low Code Development Platform)DevExpress Web Dashboard Designer ile enbedded olarak entegredir.

Geliştirilmiş raporlama seçenekleri ile firmalar rapor ve Dashboard’larını kendileri oluşturabilmektedir. Oluşturulan dinamik raporlar, yetki doğrultusunda kullanılabilmektedir. Sistem üzerinden oluşturulan raporlar pivot table mantığı ile dışarı alınmakta bunlar üzerinde istenilen grafikler oluşturabilmektedir.

Raporlarda istenen modül birbiri ile ilişkilendirilip istenen kriterlere göre sıralanması ve filtreleme yapılabilmektedir.

SetXRM üzerinde listeleme, dinamik raporlama veya batch işlemler olarak üç tip bilgi sorgulama imkanı vardır. Listeleme her özel nesne veya bağlı nesne gruplarına ait kayıtların yetki bazında, istenilen formatta, istenilen kriterlerde listelenmesini sağlar.

Raporlama çözümünde listelenen bu kayıtlar istenir ise Excel, Word, PDF veya txt formatına aktarılabilir. Bunu her kullanıcı yapabilir. ( Örnek: Ahmet beyin aktiviteleri, Mehmet beyin son bir haftalık satışları v.b).

SetXRM Diğer Dinamik Raporlama Aracı;

Hazırladığınız raporları Word/Excel gibi formatlara dönüştürebilirsiniz.

Batch raporlama; burada daha kapsamlı ve veri madenciliği boyutunda verilerin analiz edilerek, raporlanması mümkündür. Bu tip raporların çalışma saatleri gece saatleri olarak seçilir, hazırlanan raporlar kimlere hangi formatta mail atılacak ise bunlar planlanır. Batch işler gece çalışır ve sonuçları ilgili kişilere mail atar. (Örnek: Son üç aylık ürün bazlı firma satışları, aylık ve satış elemanlı bazlı satışlar, ürün bazlı karlılık raporu v.b.)

SetXRM dinamik raporlama modülü’ nde kullanıcılar yetkileri doğrultusunda raporlar hazırlayıp bu dinamik raporları sistem üzerinden kayıt edip istedikleri zaman alabilmektedirler.

Hazırladıkları bu dinamik raporlar Dashboard olarak da kullanılabilmektedir, online bilgi sorgulaması sonucu oluşmaktadırlar. (Örnek: XX müşterisine ait satışlar, kendime ait hedef ve performans raporlarım, aktivite bazlı satış özet raporlar, pipeline performans raporu v.b.). Bu raporlar için kullanıcıların 3 saat eğitim alması yeterlidir. 

SetXRM Dinamik Raporlama Görselleştirme Teknikleri ve Özellikleri ‘ne ulaşmak için tıklayınız;