fbpx

Bayi Yönetim Sistemi Özellikleri

null

Sipariş Takibi

Bayi yönetim sistemi sipariş modülü ile hızlı ürün veya hızlı yedek parça siparişini kategorik arama yapısıyla oluşturmak mümkündür. Oluşturduğunuz siparişin onay ve kargo gibi sonraki aşamalarının takibi yapabilir, sipariş detayına girerek eklediğiniz ürünleri ve fiyatlarını görebilirsiniz. Sipariş öncesi ve sonrası tüm işlemlerinin takibini yapabilirsiniz.
null

Cari Hesap Takibi

Bayiler cari hesap modülü ile hesap hareketlerinin takibini yapabilirler. Sistemden yapmış oldukları geçmiş ödemeleri listeleyebilirler. ERP entegrasyon özelliği ile cari hesap ekstresi, risk raporu, çek senet raporu gibi talep edilen raporları görüntüleyebilirler. Aynı zamanda bu modül de yapılan montajlar, teknik servisler, verilen siparişler vb. tüm cari geçmiş görüntülemesini yapabilirler.
null

Sanal Pos ile Ödeme İşlemleri

Bayiler bu modül üzerinden ödeme işlemlerini yaparlar. Anlaşmalı olan bankalar üzerinden taksit imkanı da sunmaktadır. Bir buton ile daha önce yapmış olduğu tüm ödemeleri liste halinde görüntüleyebilir ve Excel’e aktarabilirler. Yapmış olduğu ödemenin detaylarını PDF olarak resmi olmayan bir çıktı olarak alabilir.
null

Montaj Takibi

Talep ekranları SetXRM’in dinamik özellikleri ile sizin iş akışınıza uygun olarak hızlıca tasarlanıp kullanıma açılmaktadır. Bayi yönetim sistemi montaj takibi ile satılan ürünlerin detaylı montaj bilgileri sisteme eklenmektedir.  Envanter kaydı görüntülendiğinde sistemde ona ait montaj başka bir sayfaya gitmeden görüntülenebilir.
null

Servis Takibi

Servis talepleri ekranı firmanızın iş akışına uygun alanlar ile tasarlanmaktadır. Bu ekran ile envantere yapılan teknik servislerin tamamı sisteme birer kayıt olarak işlenir. Bayiler bu aşamada yedek parça stok sorgulama ile garantiden veya ücretli parça kullanımı yapabilir. Envanter kaydı görüntülendiğinde yine başka bir ekrana gitmeden sistemde envantere ait yapılan tüm servislerin listesi görüntülenebilir.
null

Garanti Talepleri Takibi

Garanti talepleri ekranı firmanızın iş akışına uygun alanlar ile tasarlanmaktadır. Bu ekran ile envantere yapılan garantili parça değişimleri sisteme işlenmektedir. Bu bakımdan garanti kapsamı devam ederken yapılan teknik servisler olarak değerlendirilebilir. Envanter kaydı görüntülendiğinde yine başka bir ekrana gitmeden sistemde envantere ait yapılan tüm garantili değişimlerin listesi görüntülenebilir.
null

Bayi Hakediş Takibi

Bayi yönetim sistemi hakediş takibi ile bayiler sattıkları ürün üzerinden yapmış oldukları montajlar, garantili parça takipleri ve ödeme koşullarına uyan servisler için yapılan iş miktarı karşılığında hakkedişini oluşturup onaylandığında ödemesini alabilirler.
null

Entegrasyonlar

Tüm banka sistemleri ile komisyon ödemeden entegrasyon imkanı sağlar. API sayesinde istenilen farklı program veya ERP entegrasyonu yapılabilir.
null

Raporlar

Dinamik raporlama özelliği ile satış, servis, hakediş gibi oluşturulan tüm modüller üzerinden raporlar tasarlanabilir.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim

Adınız Soyadınız
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
E-Posta Adresiniz
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Telefon Numaranız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Firmanızın Unvanı
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Mesajınızı Yazınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.