Estetik Merkezleri İş Süreçleri Yönetimi

null

Hasta Karşılama

Hastanın kişisel bilgileri yapılan işlemler, notlar, formlar ve hatırlatma gibi bilgilerini kaydedip görüntüleyebileceğiniz modüldür.
null

Randevu Modülü

Günlük Haftalık ve Aylık randevuları oluşturup kategoriye özel renklendirme ile tek bir takvim üzerinden randevularınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan dataya göre raporlama yapabilirsiniz.
null

Teklif Modülü

Yapılacak operasyonun ücretleri varsa konaklama ve ve transfer ücretleri dahil teklif verebilirsiniz. Oluşturulan teklifi PDF olarak çıktısını alabilir veya müşterinize E-Mail olarak gönderebilirsiniz.
null

Tahsilat Modülü

Yapılan işleme göre anlaşılan ödeme planı dahilinde takibini yapabileceğiniz modüldür. Kısmi ödeme takibi yapabilir ödeme tarihi geldiğinde SMS veya E-Mail ile hatırlatma yapabilirsiniz.
null

Müşteri Hizmetleri

İnternet üzerinden gelen formların sisteme otomatik olarak yönlenip ilgili müşteri temsilcisine yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Müşterinin iletişim bilgileri görülmeden “clik to call”, “clik to sms”, “clik to mail” yapabilme imkanı sağlar.
null

Medikal Rapor

Yapılan işlemlerin öncesinde ve sonrasında hastanın durumunu detaylı analiz edebileceğiniz modüldür. Hastanın öncesi ve sonrası fotoğraflarını karşılaştırma yapabilme imkanı sunar.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim