fbpx

Hasar Takip Yönetimi

null

Hasar Takip Modülü

Müşteri bilgilerinin kayıt altına alınmasından hasarlı araçların kaydına, exper ve sigorta firmalarında dosyanın hangi aşamada olduğunun kontrolüne kadar olan süreci takip edebilirsiniz.
null

Finans Modülü

Mevcut ERP programınız ile tam entegre çalışır. Gün sonu kasa kapatma vadesi geçen ödemelerde hatırlatma, parçalı ödeme takibi, dış onarımlara ait ödeme takibi yapabilirsiniz.
null

Randevu Modülü

Müşterileriniz web sitesi veya mobil uygulama üzerinden randevu alabilir alınan randevuya özel servis danışmanı atayabilirsiniz. Servis bekleme alanındaki müşterileriniz randevu sırasını ve araç teslim sıralarını görebilirler.
null

Raporlama Modülü

Finansal analizler exper ve sigorta firmaların performans detayı, onarım sürecindeki araçlar, exper kontrolü bekleyen araçlar ve işçilik performans ölçümü yapabileceğiniz verileri sunar.
null

Mobil Uygulama

Hasar tespitlerde sahadan veya tamirhaneden, araç başında bilgisayar karşısına geçmeden dosya tespitlerini direk mobil cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Tarayıcı üzerinden kontrol ve kayıt girişi yapabilir dosya bazlı otomatik oluşturulmuş klasör arşivlerine istediğiniz anda tek tuşla ulaşabilirsiniz.
null

Dosya ve Görsel Yönetimi

Araç hasar fotoğrafları olay yeri, onarım fotoğrafları veya tarayıcıdan taratılıp aktarılan evraklar (pdf,jpg vb.) programda ilgili dosya içerisine kayıt edilerek otomatik arşivleme yapılmaktadır. Bu sayede evrak ve fotoğraflar dahil tüm süreçler dosya bazında toplanmış olur ve aradığınız bir dosyanın bilgilerine çok kolay şekilde ulaşmanızı sağlar.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim

Adınız Soyadınız
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
E-Posta Adresiniz
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Telefon Numaranız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Firmanızın Unvanı
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Mesajınızı Yazınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.