Hasar Takip Yönetimi

null

Hasar Takip Modülü

Müşteri bilgilerinin kayıt altına alınmasından hasarlı araçların kaydına, exper ve sigorta firmalarında dosyanın hangi aşamada olduğunun kontrolüne kadar olan süreci takip edebilirsiniz.
null

Finans Modülü

Mevcut ERP programınız ile tam entegre çalışır. Gün sonu kasa kapatma vadesi geçen ödemelerde hatırlatma, parçalı ödeme takibi, dış onarımlara ait ödeme takibi yapabilirsiniz.
null

Randevu Modülü

Müşterileriniz Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden randevu alabilir alınan randevuya özel servis danışmanı atayabilirsiniz. Servis bekleme alanındaki müşterileriniz randevu sırasını ve araç teslim sıralarını görebilirler.
null

Raporlama Modülü

Finansal analizler exper ve sigorta firmaların performans detayı, onarım sürecindeki araçlar, exper kontrolü bekleyen araçlar ve işçilik performans ölçümü yapabileceğiniz verileri sunar.
null

Mobil Uygulama

Hasar tespitlerde, sahadan veya tamirhaneden , araç başında bilgisayar karşısına geçmeden dosya tespitlerini direk mobil cihaz üzerinden tarayıcı üzerinden kontrol ve kayıt girişi yapabilir ve dosya bazlı otomatik oluşturulmuş klasör arşivlerine istediğiniz anda tek tuşla ulaşabilirsiniz.
null

Dosya ve Görsel Yönetimi

Hasar resimleri, Olay yeri, Onarım resimleri veya tarayıcıdan taratılıp aktarılan evraklar (pdf,jpg vb.), formatta belgeler, programda ilgili dosya içerisine kayıt edilerek otomatik arşivleme yapılmaktadır. Bu sayede evrak ve resimler dahil tüm süreçler dosya bazında toplanmış ve aradığınız bir dosyanın bilgilerine çok kolay şekilde ulaşmanızı sağlar.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim