Ödeme Yönetimi

null

Cari Hesap Takibi

Bayiler cari hesap modülü ile hesap hareketlerinin takibini yapabilirler. Sistemden yapmış oldukları geçmiş ödemeleri listeleyebilirler. ERP entegrasyon özelliği ile cari hesap ekstresi, risk raporu, çek senet raporu gibi talep edilen raporları görüntüleye bilirler. Aynı zamanda bu modül de yapılan montajlar, teknik servisler, verilen siparişler vb. tüm cari geçmiş görüntülemesini yapabilirler.
null

Banka Modülü

Sanal Pos banka entegrasyon bilgilerinin bulunduğu, taksit ve kampanya işlemlerinin ödeme yönetimi ile yapılması sağlanmaktadır. İsteğinize göre SetXRM esnek yapısı ile uyarlanabilen Banka modülü dür.
null

Sanal Pos Ödeme İşlemleri

Bayiler bu modül üzerinden ödeme işlemlerini yaparlar. Anlaşmalı olan bankalar üzerinden taksit imkanı da sunmaktadır. Bir buton ile daha önce yapmış olduğu tüm ödemeleri liste halinde görüntüleyebilir ve Excel’e aktarabilirler. Yapmış olduğu ödemenin detaylarını PDF olarak resmi olmayan bir çıktı olarak alabilir. Ödeme Yönetimi için Blog Yazımıza bakabilirsiniz.
null

Entegrasyon

Türkiye’deki 27 banka ile komisyon ödemeden entegrasyon imkanı sağlar. API sayesinde istenilen farklı program veya ERP entegrasyonu ödeme yönetimi ile yapılabilir.
null

Randevu Modülü

Müşterileriniz Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden randevu alabilir alınan randevuya özel servis danışmanı atayabilirsiniz. Servis bekleme alanındaki müşterileriniz randevu sırasını ve araç teslim sıralarını görebilirler.
null

Raporlama Modülü

Finansal analizler exper ve sigorta firmaların performans detayı, onarım sürecindeki araçlar, exper kontrolü bekleyen araçlar ve işçilik performans ölçümü yapabileceğiniz verileri sunar.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim