fbpx

Asansör İş Süreçleri Yazılımı Özellikleri

null

Adres Defteri

Asansör İş Süreçleri Yazılımı’nda bulunan adres defteri modülü ile müşterilerinizin listesini tüm detayları ile CRM sisteminde tutabilirsiniz. Ayrıca, müşterilere ait kişiler, lokasyonlar gibi farklı bilgileri de sistemde takip edebilirsiniz.
null

Keşif Modülü

Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile sahada ki ekiplerinizin asansörün yapılacağı yer ile ilgili yapmış olduğu keşfin bilgilerini girdiği alandır, bu girilen bilgiler ışığında keşiflerinizi teklife dönüştürebilir ve kolaylıkla fiyat bilgisi alabilirsiniz.
null

Teklif Modülü

Asansör İş Süreçleri Yazılımı sayesinde sahada ki ekiplerinizin yapmış olduğu keşif bilgilerini teklife dönüştürebilir. Buna ek olarak gireceğiniz asansör bilgileriyle ile kolayca teklif oluşturabilirsiniz. Yine Asansör Yazılımı ile oluşturduğunuz teklifleri de müşterinize sistem üzerinden doğrudan gönderebilirsiniz.
null

Akivite, Randevu ve Görev Modülü

Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile çalışanlarınızın tüm şirket içi aktivite, şirket dışı ziyaretleri ve görevlerini bu modül üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm kayıtlar listeler ile beraber takvim ve harita üzerinde de görüntülenebilir. Ziyaretlerde lokasyon kontrolü yapılarak kullanıcının gerçekten orada olduğu kontrolü yapılabilir.
null

CRM Raporlama Modülü

Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile aktivite, Randevu ve Satış raporlarını sistemden bakabilir veya belli aralıklarda e-mail adresine gönderilecek şekilde tasarlayabilirsiniz. Esnek raporlama aracı sayesinde hazır raporların yanı sıra kendi raporlarınızı da tasarlayabilirsiniz. 
null

Sipariş Modülü

Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile teklif siparişe dönüştükten sonra SetXRM üzerinden diğer süreçleri takip edilebilir. Burada elinizde olmayan parçalar için tedarikçi olarak tanımladığınız kişilere ilgili ürüne ait sipariş formu gönderebilirsiniz. İstenirse ERP yazılımına otomatik sipariş aktarımı entegrasyonu yapılabilir.
null

Kontrol Modülü

Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile, satışını yaptığınız asansörlerin kontrol aşamalarını sistemde tutabilir, kontrollerden gelecek bilgilere göre etiketleri takip edebilir, ve asansörün tüm sürecine hakim olabilirsiniz.
null

Üretim Planı

Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile asansörlerinizin üretim süreçlerini bu ekrandan kolaylıkla takip edebilirsiniz, üretim planı modülü sayesinde, Asansör üretim süreçlerini kanban modülü ile, çek sürükle bırak yöntemi ile kolaylıkla sürecini değiştirebilirsiniz.
null

Entegrasyonlar

ERP (Logo, Mikro, Netsis, SAP vb.) ile sipariş yazma, stok okuma, cari entegrasyonu, risk limiti ve bakiye entegrasyonları. Bunun yanı sıra Rest API sayesinde istenilen uygulama ile entegre olabilir.

Müşteriler

Sizinle İletişime Geçelim

Adınız Soyadınız
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
E-Posta Adresiniz
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Telefon Numaranız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Firmanızın Unvanı
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Mesajınızı Yazınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.