fbpx

Slide CRM SATIŞ YÖNETİMİ Satış ekibinin tüm aksiyonlarını
SetXRM ile yönetebilir ve satış performansınızı arttırabilirsiniz.
blank blank

CRM Satış Yönetimi Özellikleri

null

Adres Defteri

Adres defteri modülü ile müşterilerinizin listesini tüm detayları ile CRM sisteminde tutabilirsiniz. Ayrıca müşterilere ait kişiler, lokasyonlar gibi farklı bilgileri de sistemde takip edebilirsiniz.
null

Fırsat Modülü

Teklife dönüşmemiş potansiyel müşterileriniz takibini yapabilirsiniz. SetXRM Rest API aracılığı ile Web sitenizden veya farklı bir uygulamadan gelen potansiyellerin SetXRM sistemine otomatik düşmesini sağlayabilirsiniz.
null

Teklif Modülü

Teklifleri iş yapınıza uygun formatta kaydedebilir, tekliflerinizi Word veya PDF formatında sistemden otomatik alabilir ve müşteriye e-mail ile sistem tarafından gönderebilirsiniz. Kanban Teklif  Takibi ile tüm aktif tekliflerinizi tek sayfada takip edip satış performansınızı arttırabilirsiniz.
null

Akivite, Randevu ve Görev Modülü

Satış ekibinin tüm şirket içi aktivite şirket dışı ziyaretleri ve görevlerini bu modül üzerinden takip edebilirsiniz. Tüm kayıtlar listeler ile beraber takvim ve harita üzerinde de görüntülenebilir. Ziyaretlerde lokasyon kontrolü yapılarak kullanıcının gerçekten orada olduğu tespit edilebilir.
null

CRM Raporlama Modülü

Aktivite, Randevu ve Satış raporlarını sistemden bakabilir veya belli aralıklarda e-mail adresine gönderilecek şekilde tasarlayabilirsiniz. Esnek raporlama aracı sayesinde hazır raporların yanı sıra kendi raporlarınızı da tasarlayabilirsiniz. Ekibinizin satış hunisini tek bir rapor ile görüntüleyebilir ve dar boğaz analizi yapabilirsiniz.
null

Sipariş Modülü

Teklif siparişe dönüştükten sonra SetXRM üzerinden diğer süreçleri takip edilebilir. İstenirse ERP yazılımına otomatik sipariş aktarımı entegrasyonu yapılabilir.
null

Takvim Modülü

SetXRM Takvim yapısı sayesinde tarih alanı olan herhangi bir modülde takvim üzerinden takip yapılabilir. Satış temsilcisi bazında ziyaret takvimi, görev takvimi, geçerlilik tarihlerine göre teklif takvimi vb.. (Full Calendar ile entegre)
null

Harita Modülü

Harita üzerinde kullanıcıların yaptığı veya yapacağı ziyaretleri, müşteri lokasyonlarınızı takip edebilirsiniz. Harita üzerinden raporlama yapmak bu modülde mümkündür. Örneğin; A kullanıcısının belli bir ilçedeki veya belli bir zaman aralığındaki ziyaretlerini haritada görüntüleyebilirsiniz.
null

Entegrasyonlar

ERP (Logo, Mikro, Netsis, SAP vb.) ile sipariş yazma, stok okuma, cari entegrasyonu, risk limiti ve bakiye entegrasyonları. Bunun yanı sıra Rest API sayesinde istenilen uygulama ile entegre olabilir. NFC cihazlar ile mobil uygulama üzerinden işlem yapılabilir.

Müşteriler

blank

Sizinle İletişime Geçelim

Adınız Soyadınız
Lütfen adınızı soyadınızı giriniz
E-Posta Adresiniz
Lütfen E-Posta Adresinizi Giriniz!
Telefon Numaranız
Lütfen Telefon Numaranızı Yazınız
Firmanızın Unvanı
Lütfen Firma Ünvanınızı Giriniz
Lütfen Mesajınızı Yazınız
Alan gereklidir!
Lütfen KVKK metnini okuyup onaylayınız.
blank